top of page
Vyhledat
  • Lucie Schambergerová

WORKSHOP: 365 dní vědomého směřování

Aktualizováno: 5. 1. 2021
Přestaň se honit. Otevři oči. Začni vědomě směřovat za svými cíli!

Slíbený workshop "plánování vědomých cílů" má konečně své datum a Ty jedinečnou příležitost rezervovat si mailem svoji účast. Online z pohodlí domova.)


Jedeme, makáme, chvátáme. Už aby to bylo! Neustále se snažíme (minimálně stíhat) a bojujeme o to "být dobrý". Jenže kolikrát vůbec netušíme, o co se snažíme, za čím se vlastně honíme, čemu to dennodenně věnujeme svoji (veškerou) energii a v čem chceme být opravdu dobří. Mnohdy je pro nás důležitější se prostě jen hnát než někam cíleně směřovat. Než vědomě směřovat za svými cíli. Není to škoda?


Změň to!

Odpověz si v rámci workshopu na otázku: Co bude mými cíli (minimálně) pro následujících 365 dní?


A nejen to!


Většina z nás se svých novoročních cílů vzdá do poloviny ledna. Je to proto, že si jednak klademe za cíl mnoho změn, a navíc ještě v nešťastnou dobu. Tolik předsevzetí si dáváme ze špatných důvodů. Stanovení nových cílů v nás často živí jen dočasné nadšení – ne vědomé odhodlání. A ne zřídka vznikají jen návaznosti na přijaté očekávání našeho okolí a následně nám jejich "nesplnění" naše sebevědomí.


Ověř si, že to, co si přeješ, si přeješ opravdu Ty!


Co nás čeká?


1) Oblíbená úvodní koncentrace, která nám umožní uchopit své dechové kontinuum a najít harmonii mezi vnějším a vnitřním světem plné vyrovnanosti a hojnosti, které nás podpoří zůstat na své cestě sami sebou.


2) Vyjádření vděčnosti – My List of Grattitude – pomáhá nám zaměřit se primárně na to pozitivní, které není samozřejmé a vyvažuje naši posílenou schopnost zaměřovat pouze na to špatné, tj. překonává srovnávání se, černobílého vidění, sebevědomí a radost ze života.


3) Poctivý 10 krokový Consious Goal Setting program – jak se naučit zvědomovat si své „skutečné záměry“ či "vědomé cíle" a následně si je rozplánovat a věnovat se jim natolik, nakolik doopravdy chceš.


Co se naučíš?

Během kurzu se naučíš, jak se vyhnout nejčastějším nástrahám, prověřit, přeorganizovat si a upřednostnit své cíle pomocí metody wellness a vědomě pustit to, co ti již neslouží. Budeme společně hledat své vlastní vyšší záměry tak, že si najdeme svá PROČ a definujeme své základní hodnoty. Dozvíš se také, jak učinit každý svůj cíl dostatečně konkrétním, vybudovat si síť podpory, prolomit vnitřní a vnější bloky a vypořádat se s pokušením a nezbytnými oběťmi.


Závěrem workshopu si pomocí strategie vyživené vnitřní silou vypracuješ akční plán, abys mohla přistoupit k vlastnímu záměru a plánu. tj. cíli celého usebrání se – udržitelné akci na následujících 365 dní – vědomých kroků směřujících k velkému skoku.)

Workshop bude probíhat tady v rámci live eventu na Facebooku.

28.12. od 18 cca do 21h za symbolickou cenu 365 Kč

Rezervaci si uděláš mailem s předmětem "365 workshop" na hello@luciescha.com

Následně zašlu podklady k platbě a link na online stream.


Workshop je mojí online premiérou, prosím tedy o jistou shovívavost ze začátečníky.)


Kapacita je omezena na 7 statečných.


Teším se na Tebe! Lucie Scha.

35 zobrazení0 komentářů
bottom of page